راهنمای ثبت نام در سایت

مراحل ثبت نام:

1-    ورود به سایت دفتر آموزش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه استاندارد

http://training.standard.ac.ir

2-    ورود به بخش اعضاء:

جهت ورود به بخش اعضا ابتدا باید یک آدرس ایمیل معتبر و رمز عبوری را که مربوط به ایمیل شخصی یا کاریتان می باشد و به طور روزمره از آن استفاده می نمایند، وارد نمایید و روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

3-   پس از ورود به این بخش تمام فیلدهای مشخص شده (ستاره دار) را تکمیل نمایید. در صورتیکه  فیلدی تکمیل نشود، در مراحل تایید ایمیل معرفی شده از طرف شما جهت ورود به سایت، توسط مدیریت سایت با مشکل مواجه  خواهید شد.

4- در مراجعات بعدی به سایت، پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود روی گزینه ورود به بخش اعضا کلیک نمایید تا وارد پروفایل شخصی خود شوید ودر قسمت ثبت نام دوره ها،  از روی تب دوره ها وکارگاه های آموزشی، دوره موردنظر خود را مشخص و انتخاب نمایید که در این صورت آیتم ثبت نام در دوره به صورت فعال در صفحه وجود دارد. پس از تایید وکلیک روی این آیتم مجددا صفحه ای شامل اطلاعات دوره و اطلاعات شخصی شما باز می گردد، که در قسمت انتهای صفحه سه کادر با اطلا عات زیر وجود دارد:

1-    تایید اطلاعات و ارسال معرفی نامه (مر بوط به همکاران استانی، همکاران پژوهشگاه وسازمان)

2-    تایید اطلاعات و پرداخت هزینه (شرکت کنندگان برون سازمانی)

3-    اصلاح اطلاعات پروفایل

لازم به ذکر است  پس از انتخاب کادر اول (تایید اطلاعات و ارسال معرفی نامه) در دوره انتخابی شما ستون مربوط به معرفی نامه فعال می باشد. پس از کلیک بر روی معرفی نامه صفحه ای باز می شود که فایل معرفی نامه رابه صورت  zip شده در قسمت مورد نظر بارگذاری کرده و سپس فایل را ارسال نمایید.

6 - پس از پایان دوره در قسمت سابقه دوره، ستون نظر سنجی دوره مورد نظر کلیک کرده و فرم را تکمیل نمایید.

خاطرنشان می سازد در صورت عدم رعایت مراحل ثبت نام به دلیل صدور گواهینامه توسط سیستم (سامانه ثبت نام)، اختلال در روند صدور ایجاد شده و گواهینامه صادر نمی گردد.

نمونه متن معرفی نامه

صفحه اصلی | تماس با ما کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به پژوهشگاه استاندار ایران می باشد